Kíváló eredmények

Év  Dátum Helyszín Versenyző/csapat Hajóosztály Esemény Helyezés  
2013 05.07-12 Arbon Pegan Zoltán Egyszemélyes Access 303   Eb 1. hely WS
2013 05.07-12 Arbon Pegan Zoltán-Mircsev Éva Kétszemélyes Access 303   Eb 1. hely WS
2013 05.24-06.01 Balatonföldvár Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 2. hely n
2013 07.06-13 Balatonfüred Vadnai Jonatán Laser 4.7 U16 vb 1. hely up
2013 07.06-13 Balatonfüred Vadnai Jonatán Laser 4.7 U16 Eb 1. hely up
2013 07.06-13 Balatonfüred Vadnai Jonatán Laser 4.7 U18 vb 2. hely up
2013 07.06-14 Balatonfüred Vadnai Jonatán Laser 4.7 U18 Eb 2. hely up
2013 08-24-28 Newport Vadnai Jonatán Byte CII fiú vb 1. hely up
2013 08-24-28 Newport Érdi Mária Byte CII lány vb 1. hely up
2013 12.04-08 Imperia Érdi Mária Byte CII lány Eb 2. hely up
2013 09.18-25 Balatonalmádi Litkey Farkas-Vezér Károly-Weinhardt Csaba Soling vb 1. hely WS
2014 04.22-27 Riva del Garda Érdi Mária Byte CII lány vb 3. hely up
2014 04.22-27 Riva del Garda Vadnai Jonatán Byte CII fiú vb 1. hely up
2014 05.9-14 Balatonfüred Strange Brew- Ian Ainslie-Weöres Botond-Paul Willcox-Adam Martin Melges24 Eb 3. hely WS
2014 05.20-25 Loano Érdi Mária Byte CII lány Eb 2. hely up
2014 06.06-11. Balatonföldvár Gereben Márton-Gereben Péter Star Eb 3. hely n
2014 06.26-07.03 Egaa Érdi Mária Laser Radial női Eb U17 3. hely up
2014 07.07-14 Split Vadnai Jonatán Laser Radial Eb U21 3. hely up
2014 07.11-21 Largs Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 1. hely n
2014 07.29-08.03 Dziwnów Érdi Mária Laser R női vb u17 1. hely up
2014 07.29-08.03 Dziwnów Érdi Mária Laser R női vb U19 2. hely up
2014 07.29-08.03 Dziwnow Vadnai Jonatán Laser Radial vb U17 1. hely up
2014 12.27-01.03 Oman Vadnai Jonatán Laser Radial vb U17 3. hely up
2014 12.27-01.03 Oman Vadnai Benjamin Laser Radial vb 1. hely up
2014 08.16-28 Nanjing Vadnai Jonatán Byte CII fiú ifjúsági olimpia 3. hely up
2015 01.03-08 Sydney Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 1. hely n
2015 09-12-19 Umag Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi Eb 1. hely n
2015 05.25-29 Castiglone Litkey-Farkas Vezér Károly-Weinhardt Csaba Soling vb 1. hely n
2015 07.11-15 Rutland Pegan Zoltán-Mircsev Éva Kétszemélyes Access 303   Eb 1. hely WS
2015 07.11-15 Rutland Pegan Zoltán Egyszemélyes Access 303   Eb 3. hely WS
2015 07.18-25 Viana do Castelo Érdi Mária Laser Radial női Eb U19 1. hely up
2015 08.15-20 Kingston Érdi Mária Laser Radial női vb U19 1. hely up
2015 08.17-22 Medemblik Vadnai Benjamin Laser Standard  vb U21 3. hely up
2015 08.28-09.04 Murcia Vadnai Benjamin Laser Standard  Eb U21 2. hely up
2015 08.28-09.04 Murcia Vadnai Jonatán Laser Standard  Eb U21 3. hely up
2015 12.27-01.03 Langkawi Érdi Mária Laser Radial ISAF Youth vb 1. hely up
2015 09.12-19 Berlin Litkey Farkas-Vezér Károly-Oroszlán Gábor Soling Eb 2. hely n
2015 08.20-26 Split Vadnai Jonatán Laser Standard  Eb U19 1. hely up
2016 08.28-09.05 Murcia Vadnai Jonatán Laser Standard  Eb U19 2.hely up
2016 05.02-05 Traunsee Litkey Farkas-Joó Kristóf-Oroszlán Gábor Soling Eb 2. hely n
2016 05.02-05 Traunsee Varjas Sándor-Kovácsi László-Meretei Gábor Soling Eb 3. hely n
2016 06-07-06. Lipno Tomai Balázs D-One Eb 1. hely n
2016 06-07-06. Lipno Szamódy Tamás D-One Eb 3. hely n
2016 06.09-14 Torbole Ujhelyi-Gáspár Miklós-Németh Botond-Szépfy Zsombor 18ft Skiff Eb 1. hely n
2016 03.04-09 Barcelona Berecz Zsombor Finn Eb 2. hely o
2016 08.09-16 Kiel Vadnai Jonatán Laser Standard  vb U21 1. hely up
2016 08.20-27 Split Vadnai Jonatán Laser Standard  Eb U21 2. hely up
2016 09.30-10.03 Chiemsee Majthényi Szabolcs-Horgos Tamás-Gyapjas Zsombor-Széll Péter-Pálffy András Asso99 Eb 1. hely n
2017 06.07-11 Santander Berecz Zsombor Finn világkupa döntő 2. hely o
2017 07.17-24 Douarnenez Vadnai Jonatán Laser Standard  Eb U21  2. hely up
2017 07.26-08.02 Nieuwpoort Vadnai Jonatán Laser Standard  vb U21  2. hely up
2017 07-26-08.02 Nieuwpoort Érdi Mária Laser Radial vb U21  1. hely up
2017 09.23-30 Balatonfüred Bakóczy Róbert-Rozsnyay Domonkos-Takácsy Levente-Takácsy Kristóf-Szigeti Maxim J24 Eb 1. hely WS
2017 09.23-30 Balatonfüred Litkey Farkas-Alberto Forti-Paolo Ceccamore- Frigyer Barbara-Szántó Mihály J24 Eb 2. hely WS
2017 09.23-30 Balatonfüred Tomai Balázs-Tompa Tamás-Boros Balázs-Nagy Gábor J24 Eb 3. hely WS
2017 07.13-16 Riva del Garda Litkey Farkas-Vezér Károly-Weinhardt Csaba Soling Eb 1. hely WS
2017 09.16-22 Muiden Litkey Farkas-Vezér Károly-Oroszlán Gábor Soling vb 1. hely WS
2017 09.22-30 Scarlino Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 1. hely WS
2018 07.03-11 Sesimbre Gyapjas Balázs-Gyapjas Zsombor 470 junior Eb 2. hely up
2018 07.30-08.12 Aarhus Berecz Zsombor Finn vb 1. hely o
2018 08.19-26 Lake Bracciano Gyapjas Balázs-Gyapjas Zsombor 470 junior vb 3. hely up
2018 05.01-05 Alsóörs Varjas Sándor-Kovácsi László-Meretei Gábor Soling Eb 1. hely WS
2018 05.01-05 Alsóörs Wossala György-Németh Péter-Wossala Kristóf Soling Eb 2. hely WS
2018 05.01-05 Alsóörs Sabján Annamária-Majoross Bea-Bajusz András Soling Eb 3. hely WS
2018 07.20-28 Medemblik Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 2. hely n
2019 05.10-18 Athen Berecz Zsombor Finn Eb 2.hely o
2019 12.13-21 Melbourne Berecz Zsombor Finn vb 3. hely o
2019 07.01-07 Arco Ujhelyi-Gáspár Miklós-Németh Botond-Szépfy Zsombor 18ft Skiff Eb 1. hely  
2019 01.13-21 Nelson Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi vb 1. hely n
2019 06.26-29 Torbole Varjas Sándor-Kovácsi László-Meretei Gábor Soling Eb 2. hely WS
2019 08.19-23 Malcesine Bányai Attila RS Aero 5  Eb 1. hely WS
2019 09.13-20 Balatonföldvár Majthényi Szabolcs-Domokos András Repülő Hollandi Eb 1. hely n
2019 09.21-27 La Baule-Escoublac Litkey Farkas-Németh Péter-Joó Kristóf Soling vb 1. hely WS

Csatolt fájlok

Támogatóink: